Hra o poklad

Vážená cestovatelko, vážený cestovateli!
 
Jsme rádi, že jste se rozhodli koupí našeho produktu, ať už medaile, či štítku, zapojit do dobrodružné Cesty za pokladem. Pravidla hry jsou velice jednoduchá:

stačí z obalu medaile či štítku odtrhnout perforovaný soutěžní kupón, na kterém je
vyražen krajinný celek, např: Jeseníky, Beskydy, Český kras atd. Po nasbírání 12 kupónů je vložit do obálky a poslat na adresu Umělecká dílna Stamp s.r.o., Opavská 236/9, Rýmařov - Janovice, PSČ 79342. My Vám obratem zašleme neprodejnou prémiovou
medaili či štítek, tzv. Silver Stamp a také soutěžní otázku. Správné odpovědi na otázky můžete zasílat vždy s dalšími kupony. Za dvanáct správně zodpovězených otázek (vázaných k 12 Silver Stamp) získáte 13. jedinečnou medaili ve zlatém provedení - Poklad Stamp.  

Pozor, nezaměňujte  kupony  medailí a štítků!
Vždy posílejte kupony buď medailí - přijde vám prémiová Silver Stamp medaile,
nebo kupony štítků, přijde vám prémiový Silver Stamp štítek.

Prémiové Silver Stamp obsahují kromě jedinečných ražených motivů také ikony a šifry, které  se vážou k historii či legendám daného místa. Samotné Silver Stamp jsou neprodejným, sběratelsky
vzácným předmětem a jsou raženy pouze v limitovaných edicích. Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost a získejte je také!

Mnoho prožitých dobrodružství na naučné Cestě za pokladem s medailemi a štítky Stamp Vám přeje tým Umělecké dílny STAMP!  

© Umělecká dílna STAMP s.r.o. 2005 - 2018 All right reserved Gappa - tvorba webových stránek